chamfers بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

chamfers: بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

توپ فوتبال اهدایی پوتین به ترامپ در دست بررسی‌های امنیتی

توپ فوتبالی که مدیر جمهوری روسیه به همتای آمریکایی‌اش در فنلاند هدیه داد، در مراحل بررسی‌های امنیتی روتین قرار دارد.  توپ فوتبال اهدای..

ادامه مطلب

وعده نخست وزیر انگلیس به مخالفان بریگزیت

ترزا می جهت آرام کردن جامعه دلواپس انگلیس به مخالفان خروج این کشور از اتحادیه اروپا وعده داد که اقتصاد این کشور روزهای روشنی را پیش رو خواهد داشت. ..

ادامه مطلب

تماس تلفنی اردوغان و ترامپ با محوریت پرسشها دو جانبه و منطقه‌ای

دفتر ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که رئیس‌جمهور این کشور و همتای آمریکایی‌اش در جریان تماس تلفنی درخصوص پرسشها دو جانبه و منطقه‌ای مذاکره کردند. تم..

ادامه مطلب

عکس / وال استریت ژورنال+ حق السکوت ترامپ به زن بازیگر فیلم های مستهجن بعد از رابطه جنسی

یکی از وکلای دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا به یک هنرپیشه سابق فیلمهای مستهجن ۱۳۰ هزار دلار حق السکوت پرداخت کرده است. وال استریت ژورنال: ح..

ادامه مطلب

ادعای داعش در مورد هک ‌کردن وزارتخانه‌های دفاع و خارجه آمریکا

داعش در ویدئوی تازه خود مدعی شده است که وزارتخانه‌های دفاع و خارجه آمریکا را هک کرده و در حال اعزام آدمکش‌هایی جهت کشتن کارمندان این وزارتخانه‌ها است. ..

ادامه مطلب

درگیری بین نیروهای امنیتی مصر و تروریست ها ۱۱کشته و زخمی برجاگذاشت

به گزارش مهر به نقل از النشره، در خلال درگیری بین نیروهای امنیتی مصر و عنصرهای تروریستی ۵ تَن از ترویست ها کشته و ۶ تَن دیگر نیز در شمال شرق قاهره زخمی شدند. ..

ادامه مطلب

دعوت کرد ، تست آی کیو&quot، ترامپ، تیلرسون را به چالش &quot

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا در تصویر العمل به گزارش‌های انتشار یافته در خصوص این که رکس تیلرسون او را “ابله” توصیف کرده، او را دعوت ..

ادامه مطلب

مخالف برگزاری همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق در ۲۵ سپتامبر است ، قاطعانه&quot، واشنگتن &quot

یکی از اعضای جنبش کردی “تغییر” اعلام کرد، آمریکا ضمن تاکید بر لزوم حفظ وحدت عراق، بار دیگر مخالفت خود را با برگزاری همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق ا..

ادامه مطلب

ترامپ کاندیدایش را جهت ریاست بر اف.بی.آی معرفی کرد

رئیس جمهور آمریکا “کریستوفر رای” را به عنوان کاندیدای ریاست بر دفتر تحقیقات فدرال (اف.بی.آی) معرفی کرد. ترامپ کاندیدایش را جه..

ادامه مطلب