chamfers بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

chamfers: بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه شروع عضویت دوره‌های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به شروع ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20 امروز، گفت: داوطلبان تا 13 خردادماه وقت دارند در این دوره‌ها ثب

شروع عضویت دوره‌های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20

شروع عضویت دوره های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به شروع عضویت دوره های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20 امروز، گفت: داوطلبان تا 13 خردادماه وقت دارند در این دوره ها عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در آزمون کاردانی کارشناسی ناپیوسته 96 از امروز یکشنبه هفتم خردادماه جاری منحصرا از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع و در روز شنبه 13 خردادماه جاری آخر می پذیرد.

شروع عضویت دوره‌های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20

وی در ادامه تصریح کرد: دفترچه راهنمای عضویت گزینش رشته و اطلاعیه تکمیلی آزمون فوق نیز تا ساعت 20 امروز یکشنبه هفتم خردادماه جاری بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور تاکید کرد: پذیرش در بعضی از رشته های آزمون مذکور براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می پذیرد و اطلاعات کامل در این خصوص در دفترچه راهنمای عضویت درج شده است هست. همچنین آن دسته از رشته هایی که پذیرش در آنها مطابق مندرجات راهنما (با آزمون) می باشد. این آزمون روز جمعه 13 مرداد 96 برگزار می شود.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به شروع ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20 امروز، گفت: داوطلبان تا 13 خردادماه وقت دارند در این دوره‌ها ثب

دکتر توکلی گفت: کلیه داوطلبان متقاضی جهت عضویت در آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی ضرورت دارد در مهلت تخصیص داده شده است یافته، بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای عضویت و اطلاعیه تکمیلی انتشار یافته این شرکت در صورت واجد شرایط بودن نسبت به عضویت خود اقدام کنند. همچنین عضویت و گزینش رشته در این آزمون در یک مرحله انجام می شود و داوطلبان باید همزمان با عضویت نسبت به درج کدرشته محل های تحصیلی خود در تقاضانامه اینترنتی و با توجه به رشته های اعلام شده است در دفترچه راهنما اقدام کنند.

به گفته وی، با توجه به اینکه هزینه عضویت در دوره های فوق به صورت اینترنتی پرداخت می شود لذا داوطلبان مورد نیاز است با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است و با مراجعه به سایت شرکت سنجش آموزش کشور نسبت به پرداخت مبلغ 25 هزار تومان به وجه عضویت اقدام کنند. همچنین با توجه به اینکه در مراحل متفاوت فرآیند این آزمون خدماتی از طریق خبر کوتاه به داوطلبان ارسال می شود، لذا داوطلبانی که میل به به استفاده از این خدمات هستند باید با گزینش گزینه مربوط مبلغ 500 تومان نیز پرداخت نمایند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطرنشان کرد: داوطلبانی که علاقه مند جهت شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی می باشند ضرورت دارد علاوه بر پرداخت هزینه ثبت نام، مبلغ 51 هزار ریال نیز جهت شرکت در گزینش رشته های مذکور واریز کنند.

شروع عضویت دوره‌های کاردانی به کارشناسی از ساعت 20

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs