chamfers بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

chamfers: بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سبقت علیخانی از مدیری

مخاطبان رسانه ملی با استقبال 83.4 درصدی از برنامه ها و سریال های نوروزی، کام دست اندرکاران تلویزیون را شیرین کردند.

سبقت علیخانی از مدیری

سبقت علیخانی از مدیری

عبارات مهم : سریال

مخاطبان رسانه ملی با استقبال 83.4 درصدی از برنامه ها و سریال های نوروزی، کام دست اندرکاران تلویزیون را شیرین کردند.

طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات و افکارسنجی صداوسیما که در هفته اول نوروز 97 از افراد بالای 12 سال پایتخت کشور عزیزمان ایران و 32 شهر دارای مرکز صداوسیما انجام شد، پرمخاطب ترین برنامه های نوروز 97 تلویزیون مشخص شدند. بر این اساس، میزان رضایت مخاطبان رسانه ملی از این رسانه در نوروز 97 بیش از 80 درصد بوده هست. جزئیاتی از آمار مخاطبان نوروزی تلویزیون را در ادامه می خوانید:

علیخانی برنده مسابقه با مدیری
در میان برنامه های تحویل سال صداوسیما، برنامه «بهارنارنج» با اجرای احسان علیخانی با 43.1 درصد مخاطب و 85.8 درصد رضایت مخاطبان، در رتبه نخست قرار گرفت. این برنامه چهار شب روی آنتن شبکه 3بود. ویژه برنامه های تحویل سال «دورهمی» با اجرای مهران مدیری و «یکِ یک» با اجرای سیدعلی ضیا در رتبه های بعدی قرار گرفتند. در میان مجریان شبکه های متفاوت رسانه ملی نیز احسان علیخانی با جلب نظر 41 درصدی مخاطبان رسانه ملی، عنوان عالی ترین مجری را به خود تخصیص داده شده است داد. مهران مدیری جهت «دورهمی» و سیدعلی ضیا جهت «یک یک» عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

سبقت علیخانی از مدیری

«دورهمی» همچنین با 65.8 درصد مخاطب و 95 درصد رضایت مخاطبان، عنوان عالی ترین برنامه ترکیبی نوروز 97 را به خود تخصیص داده شده است داد. بنابراین با وجود جریان سازی که «دورهمی» در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی دارد، این علیخانی بود که در دو مسابقه از سه رقابتی که با مهران مدیری داشت، پیروز بود. امسال به علت این که رامبد جوان مشغول ساخت فیلم سینمایی اش بود، «خندوانه» را روی آنتن نداشت و در این نظرسنجی نیز شرکت نداشت.

«پایتخت»؛ پیشتاز سریال ها
سریال تلویزیونی «پایتخت 5» در نوروز امسال نیز خوش درخشید و با 75.7 درصد مخاطب و 92.4 درصدرضایت مخاطبان، پربیننده ترین سریال نوروز 97 شد. سریال های «دیوار به دیوار 2»، «کلاه قرمزی» و «تعطیلات رویایی» در رتبه های بعدی قرار گرفتند. بنابراین «هیئت مدیره» به کارگردانی مازیار میری، در این نظرسنجی رتبه آخر را به دست آورد؛ سریالی که از لحاظ فرمی، کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به «تعطیلات رویایی» داشت. با این اتفاق ممکن است ادامه تولید قسمت های بعدی سریال به خطر بیفتد. «هیئت مدیره» قرار بود در 100 قسمت تولید شود و بعد از ماه مبارک رمضان نیز روی آنتن برود.

مسابقات تلویزیونی کم مخاطب
«مردان آهنین» که پس از سال ها به قاب جادویی بازگشته بودند با 34.4 درصد مخاطب و 83.9 درصد رضایت مخاطبان، عالی ترین مسابقه نوروز 97 شد. مسابقه های «کودک شو» و «دستپخت» هم عناوین دوم و سوم را به خود تخصیص داده شده است دادند. آمار پایین مخاطب جهت مسابقه های تلویزیونی، نشان از استقبال سرد مخاطبان از این گونه برنامه ها در تعطیلات نوروزی دارد. این در حالی است که یک دهه پیش، «مردان آهنین» هر لحظه جزو پرمخاطب ترین مسابقه های تلویزیونی بود و همین سال گذشته نیز مسابقه «خنداننده شو» موجی را در میان مخاطبان تلویزیون به راه انداخته بود.

مخاطبان رسانه ملی با استقبال 83.4 درصدی از برنامه ها و سریال های نوروزی، کام دست اندرکاران تلویزیون را شیرین کردند.

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: سریال | مخاطب | نوروز | برنامه | سریالی | مسابقه | نوروزی | برنامه | مسابقه | علیخانی | رسانه ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs