chamfers بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

chamfers: بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ادعای ممنوع‌التصویری خاتمی در شورای عالی امنیت ملی دروغ است/ اجازه نمی‌دهیم بدا

رییس‌جمهور گفت: عده‌ای از آزادی جوانان دلواپس هستند. آیا حرف‌های دلتان را به جوانان نمی‌گویید و آیا حرف‌هایی که در جلسه شخصی می‌گویید، نمی‌گویید؟

ادعای ممنوع‌التصویری خاتمی در شورای عالی امنیت ملی دروغ است/ اجازه نمی‌دهیم بدا

روحانی : ادعای ممنوع التصویری خاتمی در شورای عالی امنیت ملی دروغ است/اجازه نمی دهیم بداخلاقی ها ادامه پیدا کند

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور گفت: عده ای از آزادی جوانان دلواپس هستند. آیا حرف های دلتان را به جوانان نمی گویید و آیا حرف هایی که در جلسه شخصی می گویید، نمی گویید؟

به گزارش ایلنا به کرمانشاه، حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز در سالن امام خمینی گفت: درود و سلام بر کرمانشاه قهرمان. اینجا سینه ستبر کشور عزیزمان ایران هست. سراسر کرمانشاه شور شما جوانان و دختران و پسران هست. مردم عزیز استان کرمانشاه من می خواهم به شما بگویم اگر سال ۹۲ به شما وعده دادم بزرگترین آبادانی و آبرسانی در کشور عزیزمان ایران محقق می شود، اینک تحقق یافته است.

ادعای ممنوع‌التصویری خاتمی در شورای عالی امنیت ملی دروغ است/ اجازه نمی‌دهیم بدا

او ادامه داد: در دولت یازدهم، ۱۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان جهت آبرسانی اعتبار کرده ایم و ان شاالله ۲۰ هزار هکتار با این آب آبیاری خواهد شد و ان شاالله در سال های آینده تا ۱۲۰ هزار هکتار زیاد کردن می یابد و ان شاالله راه آهن کرمانشاه در خرداد به راه آهن سراسری متصل خواهد شد. قصر شیرین منطقه آزاد خواهد شد. احداث راه آهن شهری و مترو هم در دولت دوازدهم در کرمانشاه انجام خواهد شد.

رییس جمهور با بیان اینکه یک عده از پیشرفت کشور عزیزمان ایران دلواپس هستند، گفت: عده ای از آزادی جوانان دلواپس هستند. آیا حرف های دلتان را به جوانان نمی گویید و آیا حرف هایی که در جلسه شخصی می گویید، نمی گویید؟ می خواهید کشور عزیزمان ایران در حصر و محاصره باقی بماند و ارتباط جوان ایرانی با دنیا قطع شود. روحانی در این چهار سال در برابر شما ایستاد و من با کمک شما آماده ام چهار سال دیگر هم بایستم.

رییس‌جمهور گفت: عده‌ای از آزادی جوانان دلواپس هستند. آیا حرف‌های دلتان را به جوانان نمی‌گویید و آیا حرف‌هایی که در جلسه شخصی می‌گویید، نمی‌گویید؟

او افزود: آنها از اینکه مردم کشور عزیزمان ایران می توانند با مردم دنیا در ارتباط باشند، دلواپس هستند. گفتند ما با خانواده شهدا و ایثارگران هستیم ولی من می پرسم در هشت سال قبل مطالبات خانواده های شهدا و ایثارگران را دادید؟ مردم بدانید که تمامی مطالبات خانواده های شهدا و ایثارگران در دولت یازدهم پرداخت شد.

روحانی با اشاره به اینکه ما اهل شعار نیستیم، بلکه اهل عمل هستیم، گفت: مردم بدانید قدرت دفاعی در دولت یازدهم زیاد کردن یافته هست. ما با سلاح مخالف نیستیم ولی بدانید با کسانی که می خواهند دل مردم کشور عزیزمان ایران و مردم منطقه را بهراسانند مخالفیم. قدرت کشور عزیزمان ایران جهت آن است که در برابر تجاوز مقابله کنیم. ما در برابر هر نوع متجاوزی می ایستیم و مقاومت می کنیم و اجازه نمی دهیم بداخلاقی های شما ادامه پیدا کند. دوران خشونت آخر یافته هست. شما می خواهید آزادی را از مردم بگیرید و مردم در برابر شما می ایستند.

او خاطرنشان کرد: ما در روزهای پیشرفت قرار گرفته ایم. ما باید جهت زندگی محرومان امروز تصمیم بگیریم نه با شعار بلکه با عمل. آنهایی که شعار می دادند که از محرومان حمایت می کنند امروز بگویند گندم را کشاورزان به چه قیمتی می خریدند؟ آنها که مدعی حمایت از کشاورزان هستند قیمت گندم را بیش از قیمت جهانی خریداری می کردند یا گندم را از خارج وارد می کردند. امروز که گندم را به قیمت کیلویی ۱۳۰۰ تومان خریداری می کنیم، بعضی دلواپس هستند.

ادعای ممنوع‌التصویری خاتمی در شورای عالی امنیت ملی دروغ است/ اجازه نمی‌دهیم بدا

رییس جمهور خاطرنشان کرد: من از شما می پرسم آن روز که جهت انتقال پول مان از صرافی استفاده می کردند و درب بانک های مان بسته شده است جهت کشور عزیزمان ایران عزت داشت و بهتر بود یا امروز که درب تعامل با دنیا باز شده است هست. شما می خواهید ملت کشور عزیزمان ایران را در فشار و انزوا قرار دهید. ملت کشور عزیزمان ایران اجازه نمی دهد راه هشت سال گذشته را به کشور عزیزمان ایران باز گردانید.

او یادآور شد: می گویند ما می خواهیم با فساد مبارزه کنیم. من از شما می پرسم چهار سال دولت در دست ما بوده است ولی شما در طول ۳۸ سالی که وظیفه تان نظارت بود، جلوی فساد را گرفتید؟ مردم می خواهند بفهمند ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ملت کشور عزیزمان ایران کجا رفته است؟ آنهایی که پشت تریبون ها می روند و می خواهند به مردم گزارش دهند مردم سوالشان از آنها این است که چه کسی اجازه داد این ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون از کشور بیرون برود. آیا به مردم گزارش نمی دهید اموال ملت کشور عزیزمان ایران را چه کسانی تاراج کردند؟ آنهایی که دو میلیارد پول ما را به حلقوم آمریکا ریختند آیا این کار را کردند. در سال ۸۶ و ۸۷، ۱۰ ماه وقت بود این پول و اوراق از امریکا به کشور عزیزمان ایران برگردد ولی آیا این کار نکردید.

رییس‌جمهور گفت: عده‌ای از آزادی جوانان دلواپس هستند. آیا حرف‌های دلتان را به جوانان نمی‌گویید و آیا حرف‌هایی که در جلسه شخصی می‌گویید، نمی‌گویید؟

روحانی تاکید کرد: از حقوق نجومی پرسش می کنید. ما با آنهایی که منصفانه از بیت المال استفاده نکرده بودند برخورد کردیم. ما اجازه نمی دهیم یک اقلیت با بلندگوهای بلند بخواهند اکثریت را منزوی کنند. شما چند درصد مردم هستید که احساس می کنید قیم مردم هستید. ما در ۲۹ اردیبهشت به این اقلیت پاسخ می دهیم. روحانی در ۴ سال آینده اجازه نمی دهد بلندگوها در دست اقلیت ها باقی بماند. ما قانون اساسی را اجرا خواهیم کرد. ما اجازه نمی دهیم خون شهید بهشتی و شهدایمان پایمال شود. بهشتی حامی مردم کشور عزیزمان ایران بود. بهشتی نویسنده قانون اساسی بود. شما حاضرید قانون اساسی را اجرا کنید. سایتی گزارش شرکت بازرسی را درخصوص املاک نجومی را منتشر کرد. درخصوص حقوق نجومی خودمان مطرح کردیم و آن را به بیت المال بازگردانیدم ولی املاک نجومی را چه کردید؟ آیا قوه قضاییه در این باره اقدامی نکرد؟ ما ۲۹ اردیبهشت را جهت عدالت و مبارزه با فساد می خواهیم. ما ۲۹ اردیبهشت را جهت تساوی حقوق شهروندی تمام اقوام ایرانی می خواهیم. ما می خواهیم تمام ملت کشور عزیزمان ایران چه شیعه و چه سنی و چه اهل حق از حقوق مساوی برخودار باشند.

او یادآور شد: ما اجازه نمی دهیم مردم را قطعه قطعه کنید چون ما ملت صد در صد هستیم. دولت یازدهم دولت صد در صدی بود و دولت دوازدهم هم دولت صد درصدی هست. مردم به شما اجازه فریب را نمی دهند. می گویند پول پخش می کنند ولی این پول را از کجا می آورید. از حقوق معلمان کم می کنید؟ از پول کشاورزان کم می کنید؟ یا جیب دیگری دارید؟ یکبار مردم کشور عزیزمان ایران تجربه کردند ۴۵ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی برداشتند و تجربه اش تورم ۴۵ درصدی بود. شما می خواهید تورم تک رقمی را به تورم ۴۵ درصدی بازگردانید. این مردم تلاش کردند در سراسر کشور عزیزمان ایران بنگاه های اقتصادی را آباد کنند. دوباره می خواهید بنگاه ها را ببندید.

ادعای ممنوع‌التصویری خاتمی در شورای عالی امنیت ملی دروغ است/ اجازه نمی‌دهیم بدا

روحانی تاکید کرد: شما می خواهید زنان را به منزل بفرستید. ملت کشور عزیزمان ایران و قانون اساسی این اجازه به شما نمی دهد. ما امروز اعلام می کنیم ۲۹ اردیبهشت بازهم آزادی می خواهیم. ما از دروغ و فریب آنها که سال ها دیدیم خسته شده است ایم. انتخابات دوازدهم پیش روی ماست. هر نفر به همراه ۱۱ نفر به پای صندوق رای بروند. ما ۱۲ نفره در انتخابات دوازدهم شرکت خواهیم کرد.

او خاطرنشان کرد: ما از طریق گردشگری و جذب سرمایه گذاری خارجی و اجرای اقتصاد مقاومتی کشور عزیزمان ایران را آباد خواهیم کرد. مردم کشور عزیزمان ایران می خواهند ممنوعیت ها تمام شود. بر چه مبنایی تصویر بزرگان کشور عزیزمان ایران را ممنوع می کنید؟ با چه قانونی؟ آن قانون را اعلام کنید؟ ادعا کردید شورای عالی امنیت ملی این کار کرده است ولی من به صراحت گفتم دروغ است دروغ هست. ما حرفمان را در صندوق آرا خواهیم زد. مردم در روز انتخابات به صندوق آرا نشاط و امید را بگویید. نگذارید تندروها و افراطی ها باز گردند. ملت کشور عزیزمان ایران به افراطی ها اجازه بازگشت نمی دهند. دوباره کشور عزیزمان ایران دوباره اسلام دوباره امید دوباره اعتدال.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | کرمانشاه | کرمانشاه | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs