chamfers بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

chamfers: بازار میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اسکورت خاص آقای پوتین

هنگامی که پوتین به سفر می‌رود، صدها نفر او را در طول سفر مشایعت می‌کنند تا هرگز اتفاقی جهت او بیفتد؛ به طوری که علاوه بر ۷ اتومبیل اختصاصی‌اش ۳ الی ۴ ماشین شاسی

اسکورت خاص آقای پوتین

اسکورت خاص آقای پوتین

عبارات مهم : روسیه

هنگامی که پوتین به سفر می رود، صدها نفر او را در طول سفر مشایعت می کنند تا هرگز اتفاقی جهت او بیفتد؛ به طوری که علاوه بر ۷ اتومبیل اختصاصی اش ۳ الی ۴ ماشین شاسی بلند هم در خیابان های مهم شهر به اسکورت او می پردازند. توصیه جالب توجه آن است که خودرویی هم که خود او بر آن سوار می شود، اتومبیلی نه تنها ضدگلوله که ضد موشک هست. همچون اس -۵۰۰ شش دری که سوار بر آن مهرآباد را به قصد ولنجک ترک کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه آفتاب یزد نوشت: «روز گذشته در جریان سفر ولادیمیر پوتین به پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت شرکت در دومین اجلاس روسای جمهوری ایران، آذربایجان و روسیه، صحنه ای در خور توجه، به وسیله لنزهای دوربین ها ی عکاسان خبری شکار شد. بالغ بر ۲۰ اتومبیل در انتظار مرد شماره یک کرملین به صف ایستاده بودند تا همگی او را به ولنجک جهت دیدار با حسن روحانی مشایعت کنند. ثبت این لحظه در قاب تصویرهای روز گذشته فارغ از نشست ها و گفت وگوهای سران پایتخت کشور عزیزمان ایران و مسکو از این حیث چشمگیر می نمود که کمتر سیاست ورزی در این دنیای پهناور از این میزان خودروهای محافظ و بادیگارد برخوردار است.

اسکورت خاص آقای پوتین

البته رکورد این تعداد اتومبیل جهت اسکورت پوتین در تهران، پیش تر شکسته شده است بود؛ به طوری که در سفر او به جمهوری چچن، میزان اتومبیل ها یی که او را جهت رساندن به مرکز ریاست جمهوری همراهی می کردند، تقریبا ۵برابر تعداد خودروهایی بود که مالک کاخ کرملین را به ولنجک می رساندند؛ در آن سفر ۹۶ اتومبیل مدیر جمهوری روسیه را همراهی می کردند!

برخورداری از تیم محافظت و خودروهای اسکورت جهت هر بازیگری در صحنه سیاست دنیا امری بدیهی و منطقی است ولی انگار در این وادی پوتین بیش از سایرین دغدغه حفاظت از جانش را دارد که این چنین اسکورت و از او مواظبت می شود.

هنگامی که پوتین به سفر می‌رود، صدها نفر او را در طول سفر مشایعت می‌کنند تا هرگز اتفاقی جهت او بیفتد؛ به طوری که علاوه بر ۷ اتومبیل اختصاصی‌اش ۳ الی ۴ ماشین شاسی

راز تیم حفاظتی پوتین

سیاست پیشه ای که همواره تصمیم هایش مبتنی بر ضرب المثل یکی به نعل و یکی به میخ زدن هست، هر سال هزینه های هنگفتی را صرف تجهیز تیم حفاظتی اش می کند. چیزی در حدود ۴۰۰ هزار نیروی شبه نظامی و پلیس تنها جهت خدمت به خود او تربیت شده است اند. مردانی که همگی عینک آفتابی به چشم می زنند و تکواندوکار و بوکسورهای حرفه ای هستند. نهاد حفاظتی حکومت روسیه(FSO) مسئول شناسایی و تربیت این افراد و همچنین آموزش راننده های حرفه ای که همگی در مسابقه های رالی مدال آور بوده اند، هست. رنگ مورد علاقه شرکت « FSO» مشکی است و زیاد ماموران آن در لباس ها یی به رنگ سیاه دیده می شوند ولی گاهی هم ملبس به لباس ها ی معمولی می شوند و در تجمع ها در میان مردم عادی حضور می یابند. هنگامی که پوتین به سفر می رود، صدها نفر او را در طول سفر مشایعت می کنند تا هرگز اتفاقی جهت او بیفتد؛ به طوری که علاوه بر ۷ اتومبیل اختصاصی اش ۳ الی ۴ ماشین شاسی بلند هم در خیابان ها ی مهم شهر به اسکورت او می پردازند. توصیه جالب توجه آن است که خودرویی هم که خود او بر آن سوار می شود، اتومبیلی نه تنها ضدگلوله که ضد موشک هست. همچون اس -۵۰۰ شش دری که سوار بر آن مهرآباد را به قصد ولنجک ترک کرد.

سرتیم حفاظتی پوتین کیست؟

سرتیم حفاظتی ولادمیر پوتین کسی نیست جز ویکتور زولوتف. او امین پوتین و همینطور بادیگارد اول او به شمار می رود. زولوتف دارای گذشته ای تاریک است و پیش از آن که بخواهد به حفاظت از جان سیاست پیشگان بپردازد، کارگر یک کارخانه آهن بوده هست. او بدون برخورداری از هیچ سابقه ای با درخواست خود مدیر جمهوری روسیه به شرکت امنیتی این کشور می پیوندد و بدون صرف زمانی به بالاترین درجه ممکن در تیم حفاظتی دست می یابد. زولوتف علت این گستردگی تیم حفاظتی پوتین را اهمیت مدیر جمهوری کشورش عنوان می کند.

اسکورت خاص آقای پوتین

واژه های کلیدی: روسیه | سیاست | پوتین | اتومبیل | ریاست جمهوری | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs